O Fundacji

Fundacja Rozwoju Osobistego Narodowych Talentów

O co sie staramy?
Czynimy działania, aby Polski Związek Tańca Sportowego złożył wniosek o zatwierdzenie programu nauczania dla szkół mistrzostwa sportowego, aby taniec sportowy mógł być rozwijany zarówno na poziomie zajęć dodatkowych jak i szkolnych.
Poczyniliśmy starania, aby dzieci z niepełnosprawnością mogły być uczniami Liceów Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w sportach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Działamy wspólnie z odpowiednimi związkami np.: Polskim Związkiem Bocci czy Polskim Związkiem Niepełnosprawnych "Start".

 

Odpowiedzi na pytania:
Na co planujemy przeznaczyć otrzymane środki?
Przedsięwzięcie zbudowania szkoły z renomą jest ogromne i potrzebujemy pomocy w postaci środków na doposażenie szkoły i stworzenie odpowiednich warunków treningowych w postaci siłowni, sal do treningu motorycznego, aerobowego oraz zbudowania hali i boiska pod balonem.

Co jest celem fundacji i czym się zajmuję?

Fundacja aktualnie prowadzi Szkołę Podstawową Mistrzostwa Sportowego w Zamościu i Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Zamościu jej celem jest wspieranie i rozwój młodych talentów zarówno z kraju, jak i pochodzenia polskiego ze świata. Obecnie zbieramy na szkoły.

STATUT FUNDACJI [PLIK PDF]

WSPOMÓŻ NASZĄ FUNDACJĘ

SPEŁNIAMY MARZENIA!

English German Polish Ukrainian

Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.